Фронтальні навантажувачі Lovol на виставці Комунтех-2019

Фронтальні навантажувачі Lovol на виставці Комунтех-2019

Виставки Комунтех стали традиційними галузевими заходами, і проводилися в 2019 році вже в 17 раз. Це - одне з найбільших галузевих заходів, які дозволяють споживачем вивчити новинки комунальної та дорожньої техніки від українських і зарубіжних виробників. Міжнародна спеціалізована виставка Комунтех-2019 з супутніми заходами проходила з 5 по 7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Серед представленої техніки були продемонстровані і новинки китайської компанії Lovol. Їх представляла харківська компанія ТОВ Машинері Груп, яка є офіційним дилером компанії Foton Lovol в Україні.

Техніка Lovol: імпортні вузли, контроль якості, оптимальна ергономіка

Foton Lovol - одна з 50 найбільших корпорацій в світі, які виробляють важку спецтехніку. Орієнтується на обладнання для сільського господарства, будівельних робіт, а також на використання в комунальній і дорожньо-будівельної сферах. З 1994 року, коли вона була утворена, корпорація зарекомендувала себе як постачальник якісної, надійної і доступної за ціною техніки, яка здатна виконувати різноманітні завдання і відрізняється хорошим співвідношенням ціни та якості. Висока надійність досягається використанням імпортних (Ліцензійних) вузлів і високою якістю конструкції, з використанням оригінальних рішень, що знижують знос вузлів. Сприяє цьому і система контролю якості в процесі виробництва.

Робота з цією технікою зручна і комфортна за рахунок того, що при розробці тут максимально щільно враховуються зручності для оператора, стан систем управління оптимально з точки зору фізіології та психології, сприяє мінімальної стомлюваності під час роботи. На виставці Комунтех-2019 була представлена лінійка техніки від цього концерну, причому як вже відомі моделі, так і ряд новинок, що з'явилися тільки в цьому році. Колісний навантажувач Lovol FL956H: важка новинка з легким керуванням Серед новинок - фронтальний навантажувач Lovol FL956H. Він прийшов на зміну FL956F і FL956F-II, знятих з виробництва. Його відмінними рисами є виняткова надійність, потужність і ергономіка.

Lovol

 

Висока якість забезпечено тим, що тут використані виключно високоякісні вузли, в першу чергу посиленою гідравлічної системи. Адже Lovol працює з італійською компанією Arbos і в значній мірі використовує імпортні комплектуючі і технології. Також концерн при удосконаленні своєї техніки спирається на розробки науково-дослідного центру, створеного ним спільно з японськими фахівцями. Відповідно, особливостями саме цієї моделі є високоякісна гідравліка, що забезпечує як зручність управління, так і високу потужність навантажувача, і відмінний дизайн кабіни, який забезпечує як відмінний огляд, так і максимальну простоту і зручність керування, коли для виконання будь-яких операцій не потрібно значних зусиль або відволікання уваги.

Це сприяє оптимальному розподілу сил оператора і зводить до мінімуму ризик аварії. Вантажопідйомність Lovol FL956H становить 5,5 т, при обсязі ковша до 4,5 куб. м. Фронтальний навантажувач Lovol FL936F-II: універсальність і маневреність Навантажувач Lovol FL936F-II - найменший з представленої на виставці лінійки, з вантажопідйомністю до 3000 кг, при обсязі ковша в 1,8 куб. м. При цьому він має і невелику вагу, і високу маневреність. Особливою зручністю є те, що управління тут виконано у вигляді багатофункціонального джойстика, що виключно актуально для маленької маневреної машини.

Система кондиціонування кабіни навантажувача і безліч функцій наприклад таких як повернення ковша в положення копання, плаваюче положення стріли фронтального навантажувача, захист гідравлічної системи від перевантаження, кінцеві датчики відключення підйому стріли і багато іншого при чудовій якості виготовлення робить ковшеві фронтальні навантажувачі LOVOL - ідеальним вибором для споживача Навантажувач Lovol FL936H: золота середина потужності і маневреності Навантажувач Lovol FL936H має вантажопідйомність до 3 т і обсяг ковша від 2 куб. м. Причому оригінальна конструкція останнього забезпечує ефективний захоплення переміщуються матеріалів і ефективно перешкоджає їх розливання або розсипання. Новинкою цього року в навантажувачі стало те, що на ньому тепер встановлюється система багатоступеневої фільтрації палива. Це дозволяє використовувати його без втрати ефективності роботи і частих ремонтів протягом довгого часу, навіть якщо паливо не відрізняються високою якістю.

Лінійка Lovol - для всіх робіт, аж до найважчих

На виставці також було представлено і цілий ряд інших навантажувачів, від важких до невеликих і мобільних. З особливо потужних можна назвати FL955F-II. Агрегат відрізняється високою продуктивністю. Його вантажопідйомність становить 5 т, при ємності ковша 3 куб. м. Зручний для роботи в будь-яку погоду, так як кабіна не тільки високо ергономічна і зручна для оператора, а й має кондиціонування і систему опалення, а двигун забезпечений системою зимового запуску, що дозволяє працювати в будь-яку погоду, в найскладніших умовах.

Також до тяжких відносяться і навантажувач FL966H, з його 6500 кг вантажопідйомності і обсягом ковша, в залежності від модифікації, від 4 до 6,5 куб. м, і FL976H здатного підняти 7000 кг. Всі представлені навантажувачі оснащені потужними гідравлічними системами, що забезпечують плавність і м'якість роботи, відрізняються максимальною ергономікою управління за допомогою джойстика, мають виключно потужну посилену підвіску, напівавтоматичну або автоматичну коробку передач.

Двигуни на всіх колісних навантажувачах цієї лінійки - 6-циліндрові, з прямим уприскуванням і турбонаддувом, що дозволяє забезпечувати роботу навіть при найбільших навантаженнях. Під час виставки Комунтех-2019 консультації щодо техніки покупцем і зацікавленим особам надавалися безпосередньо інженерами і менеджерами Foton Lovol, які пов'язані безпосередньо з виробництвом цієї техніки, і прибули з Китаю.

Цікавою пропозицією була виставлена спеціальна ціна на спецтехніку LOVOL HEAVY, запропонована компанією ТОВ Машинері Груп. Краща ціна - Краща якість - Все це спецтехніка LOVOL. Співробітники компанії Машинері Груп нададуть вам якісну технічну консультацію на техніку, що поставляється, а також організують Тест драйв фронтального навантажувача Ловол і обов'язково буде запропонована спеціальна ціна!

Новости:
 • 2020-08-14
  Выбор погрузчика
  Эксплуатация техники позволяет без труда осуществить сложные процессы погрузки. Способности поднимать большие грузы и работать 24 часа в сутки вызывают желание купить погрузчик. Купить погрузчик нужно по хорошей цене у провереного продавца спецтехники. В...
 • 2020-07-13
  Эксплуатация фронтального погрузчика
  Фронтальные погрузчики заслужили название надежной техники не просто так, хотя бывают и поломки, как у любой спецтехники. Работа в сложных погодных условиях, тяжесть грузов, которые приходится перевозить, неопытность операторов, все это сказывается техни...
 • 2020-06-13
  Экскаватор Lovol FR260D
  Экскаватор Lovol FR260D с силовой установкой ISUZU мощностью 130 кВт. Стандартная емкость ковша нового экскаватора - 1.2 м3 Новая кабина гусеничного экскаватора Lovol оснащена подвесным сиденьем, которое обеспечивает регулируемые углы и д...
 • 2020-05-13
  Экскаваторы-погрузчики Caterpillar
  Экскаваторы-погрузчики Caterpillar 428, 432, 434 и 444, получили новый товарный знак и имеют модернизированную систему управления, которая включает аналоговые приборы с цветным жидкокристаллическим дисплеем, сообщает Earthmovers. Экскаватор-погрузчик име...

Фронтальные погрузчики применяются в следующих отраслях:

 • Строительство
 • Нефтепереработка
 • Энергетика
 • Машиностроение
 • Химическая
 • Металлургия